Prilliraamid

Prilliraamid

Prillid ei ole juba ammu ainult nägemise korrektsiooni vahend. Tänapäeva prillid on pigem moodne aksessuaar, mis rõhutab individuaalsust. Meie kauplustes on lai valik prilliraame igale maitsele ning igaüks võib leida midagi just tema stiili ja kordumatu välimuse juurde sobivat. Meie juurest leiate igat tüüpi raame: metall-, tamiil- ja kruviraame, plastraame, kombineeritud ja titaanist raame, aga ka kullakihiga kaetud prilliraame.

Meie müüjad-konsultandid aitavad Teil valida prille arvestades Teie silmanägemise eripära, välimust ning tegevusala.

Meie hinnapoliitika aitab leida prilliraame, mis sobivad nii Teie välimusele kui ka rahakotile. Meie juurest leiate prilliraame alates 10 EUR

Soodsamate prilliraamide kõrval pakume ka selliste maailmatuntud firmade kollektsioone nagu Versace, Dolce&Gabbana, Vogue, Ray-Ban, Michael Kors, Jaguar, Davidoff, JOOP!, Morgan, Menrad, Guess, Ana Hickmann, Givenchy, Escada, Furla, Police, Gianfranco Ferre, Missoni, John Richmond, Emporio Armani, Safilo, Pierre Cardin, Enni Marco, Metz, Ferrucci jne

Meie kauplustes on esitletud 2000-3000 prilliraami.

Meie kahes suuremas kaupluses Mustakivi ja Pro Kapitali keskustes on müügil ka sellised bränd prilliraamid nagu Prada, Bvlgari, Swarovski, Roberto Cavalli, Tom Ford ja Gucci.

Ainult Pro Kapitali kaupluses on esitletud Chopard, Mont Blanc, Hugo Boss, Dior, Puma, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger ja MaxMara prilliraamid.

Valik muutub aina laiemaks ning värskemaks uute kollektsioonide arvelt.