Progresseeruvad läätsed

Progresseeruvad läätsed on kõige kaasaegsem meetod presbüoopia korrigeerimiseks.

Progresseeruvatel läätsetel toimub optiliste tugevuste sujuv üleminek. Läbi läätse ülemise osa on hea vaadata kaugele, alumine osa tagab selge nägemise lähedale. Ülemine ja alumine osa on seotud nn progressiooni koridoriga, mille optiline tugevus muutub sujuvalt (progresseerub), tagades hea nägemise keskdistantsil.

Progresseeruvad läätsed asendavad kolme paari prille. Prilliläätsed on ühtlased, ilma aknata. Nad näevad välja nagu tavalised monofokaalsed läätsed.

Progresseeruvate läätsede erilisus on kitsas keskdistantsi nägemise ala ja perifeersed moonutused.

Just need erisused nõuavad adaptatsiooni aega progresseeruvate läätsedega harjumiseks. Harjumisprotsess on individuaalne, tavaliselt kestab mõned päevad kuni 1 kuu.

Kaasaegsete progresseeruvate läätsede disain on tunduvalt paranenud, tänu sellele toimib läätsedega harjumine kiiremini.

Meie soovitame Prantsuse firma Essilor progresseeruvaid läätsi. Üks viimaseid läbilööke on Varilux S Series progresseeruvad läätsed, mis vähendavad oluliselt väändeefekti ja laiendavad nägemisnurka, pakudes avaraid nägemisalasid. Läätsed annavad loomuliku ja mugava nägemise, nendega on lihtsam harjuda.

Progresseeruvad läätsed:

C-Well Minimax 1.5 C-Pro UV-400 kattega

al 88€ / paar.

C-Well V-PRO 1.5 C-MAX kattega

al 144€ / paar. -20% mai lõpuni

C-Well Perception 4K 1.5 C-Max+ kattega

al 370€ / paar. -150€ mai lõpuni

Essilor Varilux Physio 3.0 1.5 Crizal Forte kattega

al 370€ / paar. -100€ mai lõpuni

Essilor Varilux X  1.5 Crizal Forte kattega

al 516€ / paar. -150€ mai lõpuni

 

KÕIK SOODUSPAKKUMISED KEHTIVAD PRILLIRAAMI JA –LÄÄTSEDE KOOSOSTUL MAI LÕPUNI